Vánoční reklamní předměty a dárky ke konci roku

V současné době vrcholí firemní přípravy na vánoční svátky a konec roku. Společnost Silic Média, specialista na zakázkovou výrobu, expeduje poslední vánoční reklamní předměty tak, aby byly zákazníkům doručeny co nejdříve do svátků. V posledních měsících jsme monitorovali poptávky, abychom zjistili, které konkrétní předměty jsou hitem letošních Vánoc.

Nejoblíbenější vánoční reklamní předměty roku 2014:

Novinky  v nabídcevánoční reklamní předměty

Power bank
Nejoblíbenější dárek pro rok 2014! Jedná se o mobilní zdroj energie, který je schopnen dobít váš telefon, tablet či jiné zařízení, které má USB vstup. Výhodou je malá velikost, díky které můžete nabíjet zařízení po cestě v kabelce, batohu či kapse.

vánoční reklamní předmětyNože Victorinox
Originální švýcarské nože byly původně vyráběny pro armádu, zakrátko se však staly legendou. Spojením kvality a tradice společně s logem vaší společnosti získáte krásný dárek s vysokou užitnou hodnotou, kterou neocení pouze muži.vánoční reklamní dárky

Krabice na víno ve tvaru kamionů, autobusů, kontejneru či hasičského auta
Nejen klienti dopravních a přepravních společností ocení originální balení v podobě krabice na víno. Možnost grafického zpracování na míru zákazníkovi přesně dle vzhledu jejich aut.

Klasické vánoční reklamní dárky, které nikdy nezklamou

vánoční reklamní předmětyUSB ve vlastním tvaru
Jedničkou mezi klasickými předměty zůstává USB flash disk vyrobený na míru zákazníkovi. Lze vyrobit v jakémkolik tvaru, v barvách dle Pantone vzorníku.

Kravaty a šátkyvánoční reklamní předměty
Luxusní reklamní šátky udělají radost ženám všech věkových kategorií. Vkusný dámský doplněk je skvělým reklamním předmětem pro zviditelnění vaší značky. K reklamním šátkům pro ženy se výborně hodí pořídit exkluzivní reklamní kravaty pro muže.

Deštníkyvánoční reklamní předměty
Již několik let patří mezi nejoblíbenější vánoční reklamní předměty. Kromě klasických typů a tvarů v naší nabídce naleznete také deštníky, které vlivem deště změní barvu potisku.

Belgické pralinkyvánoční reklamní předměty
Kdo by neměl rád kvalitní čokoládu! Vyberte si balící papír i mašli tak, aby ladila s barevností vaší společnosti a potěšte své zákazníky a obchodní partnery vřelým vzkazem na komplimentce.

vánoční reklamní přvánoční reklamní předmětyedmětyKalendáře a diáře
K tradičním dárkům ke konci roku patří kalendáře s potiskem loga společnosti a diáře s vyraženým logem.

Hrnky a termohrnkyvánoční reklamní předměty
Pěkných hrnků nikdy není dost. Nabízíme hrnky a termohrnky v různých tvarech a objemech s možností potisku dle přání klienta.

 

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Vaše zpráva

(Info zpracování osobních údajů GDPR) *


(Info zpracování osobních údajů GDPR)

* Takto označená pole jsou povinná.