Darujte tradiční švýcarské nože VictorinoxŠvýcarské nože Victorinox, ideální reklamní předmět

Příběh značky Victornox se začal psát v roce 1884, kdy se v rukách Karla Elsenera zrodil první nůž určený pro švýcarskou armádu. Netrvalo dlouho a jeho výrobky se staly legendou. Věnujete – li tyto produkty, spojíte tak vaše obchodní jméno se zárukou kvality prověřenou léty zkušeností. Obrandované švýcarské nože Victorinox ocení nejen muži, ale díky množství příslušenství potěší i ženy. Tento reklamní předmět s logem nebo sloganem vaší společnosti tak budou mít neustále na očích.

švýcarské nože Victorinox

Švýcarské nože Victorinox

Kapesní nože 58 mm

Kapesní nože jsou legendou, kterou ocení každý chlap. Široké množství vybavení však zaujme také ženy.

Švýcarské nože Victorinox ClassicSDCLASSIC SD
Kapesní nůž o velikosti 58 mm je vhodný jako přívěsek na klíče. Obsahuje nůž, pilníček na nehry, šroubovák, nůžky, nerezový kroužek na klíče, pinzetu a párátko. Objednejte v červené, černé, modré nebo žluté variantě v ceně od 307 Kč bez DPH.
Švýcarské nože Victorinox MiniChamp_Alox_SDMINICHAMP ALOX
Kapesní nůž o velikosti 58 mm je vhodný jako přívěsek na klíče. Obsahuje nůž, nůžky, pilníček na nehty s čištěním nehtů, nástroj na úpravu nehtové kůžičky, šroubovák s pravítkem a další pomůcky. Červená, černá a stříbrná varianta, cena od 868 Kč bez DPH.
Švýcarské nože Victorinox Signature_RubySIGNATURE RUBY
Jako přívěsek na klíče jej budete mít neustále při sobě. Obsahuje nůž, pilníček na nehty, čistič nehtů, nůžky, kroužek, pinzetu nebo párátko, propisovací tužku. Pouze v červené a modré v ceně od 386 Kč bez DPH.

Kapesní švýcarské nože 91 mm

Příběh o úspěchu Victorinox započal “důstojnický” nůž již v roce 1897. Nejnovější generace světově proslulého důstojnického nože pokračuje v odkazu tradice a zároveň splňuje požadavky na funkčnost a kvalitu.

Švýcarské nože Victorinox ClimberCLIMBER
Obsahuje velký nůž, malý nůž, vývrtku, otvírák na konzervy s malým šroubovákem (i pro křížové šrouby), otvírák na láhve se šroubovákem a odstraňovač izolace z drátů, výstružník, nerezový kroužek na klíče, pinzetu, párátko, nůžky a víceúčelový háček. Dostupný v červeném, černém, modrém a stříbrném provedení. Již od 608 Kč bez DPH.
Švýcarské nože Victorinox HuntsmanHUNTSMAN
Kapesní nůž vhodný pro běžné užití, cestování a turistiku. Obsahuje velký nůž, malý nůž, vývrtku, otvírák na konzervy s malým šroubovákem, otvírák na láhve se šroubovákem, odstraňovač izolace z drátů, výstružník, nerezový kroužek na klíče, pinzetu, párátko, nůžky, víceúčelový háček, a další pomůcky. Dostupný v červené, modré, průhledné a vojenské variantě již od 687 Kč bez DPH.
Švýcarské nože Victorinox SpartanSPARTAN
Nejpoužívanější kapesní nůž pro turistiku a cestování, kde kromě velkého a malého nože, vývrtky, otvíráku na konzervy s malým šroubovákem a otvíráku na lahve se šroubovákem naleznete také odstraňovač izolace drátů, výstružník, nerezový kroužek na klíče, pinzetu a párátko. Lze objednat v červené, modré a průhledné v ceně od 394 Kč bez DPH.

Kapesní švýcarské nože 111 mm

Robustní kapesní nože prokázaly již v mnoha bojových a záchranných situacích svou spolehlivost. Proto byly navíc opatřeny dalšími funkcemi, které zvyšují jejich standard

Švýcarské nože Victorinox HunterHUNTER
Velký zavírací švýcarský nůž Victorinox o velikosti 111 mm. Nůž obsahuje vývrtku, pilku na dřevo, otvírák na láhve, šroubovák,
odstraňovač izolace z drátů, vyvrhovací nůž, výstružník, průbojník, nerezový kroužek na klíče, pinzetu a párátko. Lze objednat v červené nebo khaki barvě. Od 924 Kč bez DPH.
Švýcarské nože Victorinox EsquerianEQUESTERIAN
Velký zavírací švýcarský nůž Victorinox o velikosti 111 mm obsahuje vývrtku, pilku na dřevo, otvírák na láhve, čistič kopyt, šroubovák, odstraňovač izolace z drátů výstružník, průbojník, nerezový kroužek na klíče, pinzetu a párátko. Dostupný pouze v červené variantě. Od 868 Kč bez DPH.
Švýcarské nože Victorinox RucksackRUCKSACK
Kapesní nůž s boční posuvnou pojistkou obsahuje velký zavírací nůž, vývrtku, otvírák na konzervy s malým šroubovákem, otvírák na láhve se šroubovákem a odstraňovačem izolace z drátů, výstružník, průbojník, nerezový kroužek na klíče a další pomůcky. Dostupný pouze v červené variantě od 821 Kč bez DPH.

 Švýcarské nože Victorinox

Švýcarské nože VictorinoxObjednávka již od 1 ks

Tamponový potisk nebo gravírování laserem

Barvy potisku dle Pantone vzorníku

Doba dodání dle skladové dostupnosti

Příslušenství

Newsletter_Victorinox.inddPouzdro pro velikost 58 mm

Kožené pouzdro na nože o velikosti 58 mm, provlékací očko na opasek a suchý zip.

Pouzdro pro velikost 91 mm

Kožené pouzdro na nůž o velikosti 91 mm se dvěma až čtyřmi vrstvami želízek, provlékací očko na opasek a suchý zip.

Pouzdro pro velikost 111 mm

Pro velikost 111 mm do 3 vrstev příslušenství, provlékací očko na opasek a suchý zip

Možnosti dárkového balení reklamního předmětu

Švýcarské nože Victorinox
Švýcarské nože Victorinox
Švýcarské nože Victorinox

Chcete věnovat švýcarské nože Victorinox jako reklamní předmět s logem vaší společnosti? Kontaktujte odborníky v Silic Média, kteří rádi vyhoví vašim požadavkům!

Veronika Semerádová se Vám bude věnovatVaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Vaše zpráva

(Info zpracování osobních údajů GDPR) *


(Info zpracování osobních údajů GDPR)

* Takto označená pole jsou povinná.