Reklamní nápoje

Přípravy na letní sezónu vrcholí a reklamní nápoje jsou její nedílnou součástí. Spojte užitečné s příjemným za pomoci vhodně zvoleného drinku, s Vaším unikátním brandingem, který osvěží a zároveň podpoří Vaši kampaň a celé podnikání.

Reklamní nápoje poskytují velký prostor pro Vaše firemní sdělení

Vyrábíme reklamní vody a nápoje, s potištěnou etiketou, v jakémkoliv Vámi vybraném designu. Perfektně využitelné jsou například jako dárky pro klienty, obchodní partnery a potenciální zákazníky, na různých sportovních, kulturních či marketingových akcích. Jedná se tak o jednoduchý, a přesto velice efektivní způsob firemní prezentace. To, jak se rozhodnete komunikovat Vaši vlastní značku, hraje významnou roli v jejím celkovém vnímání.

Jaké nápoje můžete nalézt v našem menu:

U většiny produktů využíváme plnobarevný potisk, který je zárukou kvalitního a precizně zpracovaného brandingu. S grafickým návrhem Vám rádi pomůžeme. Poskytujeme komplexní služby od A do Z tak, aby k Vám již dorazil hotový produkt, připravený šířit Vaše firemní sdělení světu.

Nápojové menu Silic Média

PS: Nezapomeňte na neomezené varianty balení Vašich reklamních nápojů – nabízíme možnost kompletování dílčích částí zakázky drinků a jejich balení do smršťovací fólie tak, abychom Vám co nejvíce usnadnili manipulaci a distribuci.

Silic Média, Vaši specialisté na reklamní předměty.

Hana Minarčíková se Vám bude věnovat

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Vaše zpráva

(Info zpracování osobních údajů GDPR) *


(Info zpracování osobních údajů GDPR)

* Takto označená pole jsou povinná.