Reklamní tkaničky – originální dárek pro Vaše klienty

Hledáte dárek, kterým zaujmete na první pohled, bude praktický, neotřelý a Vaši klienti si ho jednoduše zamilují? Silic Média s.r.o. Vám přináší optimální řešení v podobě tkaniček do bot s téměř neomezenými možnostmi provedení.

S možností potisku firemního loga a výběru různých materiálů můžete docílit velice zajímavých výsledků. Reklamní tkaničky jsou skvělou a finančně příznivou cestou, jak marketingově podpořit například sportovní kampaně nebo kampaně zaměřené na dětské publikum. Nepřehlédněte naši novinku, tkaničky svítící ve tmě!

Proč zvolit právě tkaničky? Nabízíme různé varianty:

  • Tubulární, silikonové a se sublimačním potiskem
  • Různé druhy koncovek (kovové, plastové, s logem…)
  • Neomezené možnosti balení (papírové kartičky, krabičky a různé druhy obalů)
  • Design dle Vašeho přání
  • Nejrůznější technologie brandingu (sítotisk, sublimace, výšivka, vetkání loga, svítící potisk…)
Prostor pro Váš branding

Tkaničky jsou perfektním reklamním předmětem, kterým potěšíte nejen své zaměstnance, ale i oblíbené zákazníky a partnery. Podpořte svou kampaň za pomoci nadčasových a originálních dárků, které si zvolíte a vytvoříte přesně na míru Vaší společnosti a korporátní identitě.

Díky naší zakázkové výrobě Vám totiž zajistíme nejen jakýkoliv design a branding, ale také materiál, barevnost a konkrétní typ produktu. Předejte své reklamní sdělení světu stylově!

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je image-6.png.

Zajímají Vás detailní informace, nebo již máte v hlavě jasnou představu toho, jak mají Vaše firemní tkaničky vypadat? Neváhejte nám napsat a my připravíme kompletní nabídku včetně cenové kalkulace. Těšíme se na spolupráci!

Silic Média, Váš specialista na reklamní předměty.

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Vaše zpráva

(Info zpracování osobních údajů GDPR) *


(Info zpracování osobních údajů GDPR)

* Takto označená pole jsou povinná.