Rozbočovače na sluchátka

reklamní rozbočovače na sluchátka s možností potisku

Rozbočovače na sluchátka pro reklamní účely

V Silic Média jsme si pro Vás připravili další technologickou novinku, která zaujme jako dárek a poslouží jako nápaditý reklamní předmět. Rozbočovače na sluchátka pomohou obdarovaným ke sdílené hudby s jejich nejbližšími společně s šířením Vašeho reklamního sdělení pomocí loga. 

Reklamní rozbočovače na sluchátka nabízíme v různých tvarech a provedeních, které potiskneme Vaším logem. Díky rozbočovačům mohou Vaši klienti poslouchat hudbu společně s dalšími lidmi, kteří mohou být Vašimi dalšími potenciálními zákazníky. Potěšte své klienty tímto neotřelým produktem a šiřte tak povědomí o své značce efektivněji.

Skladové zásoby rozbočovačů:

  • Tvar srdce

rozbočovače na sluchátka
rozbočovače na sluchátka

  • Tvar hlavy

    Rozbočovače na sluchátka
    300535

  • Tvar robot

rozbočovače na sluchátka
194-robot-hudebni-rozbocovac_640x640-2

Zakázková výroba

Pokud jste si nevybrali z výše uvedených skladových zásob, nebo máte zájem o větší množství, rádi pro Vás na základě Vaší poptávky připravíme ideální rozbočovače na sluchátka na míru.

  • Zvolte si tvar, rozměry i počet kusů
  • Navrhněte si potisk podle potřeb

V případě, že ještě nemáte představu o designu Vašeho reklamního předmětu, naše grafické studio je Vám plně k dispozici. Nalezneme pro Vás nejen nejlepší řešení pro propagaci obchodní značky, ale v případě realizace zakázky vytvoříme grafický návrh zdarma!

Zaujala Vás naše nabídka? Rádi Vám pomůžeme s kalkulací.

Hana Minarčíková se Vám bude věnovat