Reklamní předměty, které určitě neskončí v koši

Reklamní hrnky či kalendáře jistě udělají klientům a obchodním partnerům radost, ale určitě jim nevyrazí dech. Někdo sází na starou dobrou klasiku, někdo chce vyvolat větší emoce a zájem o reklamní předměty. Pojďme se tedy podívat na reklamní předměty, které nyní frčí. Obdarovaní šťastlivci se jimi budou chlubit svým přátelům a tím i šířit povědomí o vaší značce. A to přece chcete!

Paracord náramkyparacord_naramky

Horká novinka posledních týdnů mezi reklamními předměty! Paracord náramky jsou vyrobeny z pevného lana, které má nosnost až 250 kg. V krizové situace tedy můžete náramek rozmotat a využít k opravě vybavení, slaňování či dokonce k šití a rybaření. Na výběr je z několika druhů barev a splétání. Jedná se o opravdu unikátní módní doplněk, který je trendy, originální a hlavně praktický.

Krabice na víno ve tvaru nákladních dopravních prostředků

krabice_na_vino_ve_tvaru_kamionuZ lahve vína se radostí pomine akorát tak alkoholik. Ostatním udělá radost, ale s vypitím posledního doušku na váš dárek zapomenou. Vhodnou volbou obalu na víno můžete ale zážitek z darování mnohonásobně umocnit. Krabici na víno si můžete pořídit ve tvaru kamionu, náklaďáku, cisterny, autobusu, míchačky, kontejneru nebo dokonce tramvaje. Obal lze vytvořit také z vašich vlastních vyfocených podkladů. A pokud chcete darovat pouze nějakou menší dobrotu, krabičky ve tvaru kamionů lze pořídit i v miniverzi.

Card sharpnuz_v_karte

Pořádný muž nosí u sebe nůž. Exkluzivní nůž v kartě vám nezabere žádné místo a je velmi lehký. Vejde se klidně i do peněženky. Přitom je vyroben z vysoce kvalitní nerezové oceli a neztupí se. Hladce rozřízne cokoliv, tudíž pokud nejste moc oblíbení mezi vašimi zaměstnanci, raději zvolte jiný reklamní dárek k Vánocům.

destniky_menici_barvuDeštníky měnící barvu

Už jste měli někdy radost, když začalo pršet? Nebo jste se dokonce na déšť těšili? Magické deštníky mění barvu, pokud přijdou do kontaktu s vodou. Obyčejný černý deštník se najednou může změnit na pestrou mozaiku barev s vaším logem. Nebo naopak můžete si nechat vyrobit paraple, které mění barvy při kontaktu se slunečními paprsky. Nešvary počasí už nebudou kazit náladu vašim zaměstnancům a klientům. Budou totiž pozitivně naladěni za každého počasí.

Multifunkční klíčmulti_klic

Otvírák na láhve, rovný nůž, ozubený nůž, plochý šroubovák, křížový šroubová nebo mikro šroubovák neustále po ruce. Multifunkční nástroj má rozměry a tvar jako běžný klíč. Pokud si ho přidáte ke svým klíčům, budete mít tyto nástroje stále u sebe. Multifunkční nástroj je praktický a skladný a mezi ostatními klíči vypadá nenápadně. Co by za něj MacGyver dal!

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Vaše zpráva

(Info zpracování osobních údajů GDPR) *


(Info zpracování osobních údajů GDPR)

* Takto označená pole jsou povinná.