Reklamní balónky s potiskem

Reklamní balónky s potiskem jsou vhodným předmětem na každou párty, oslavu nebo akci pro děti, ale i festivaly či veletrhy. Vyberte si z několika možností brandingu, tvarů balonků i barev. Balónky potiskneme až osmi barvami, ale v případě zájmu je možné aplikovat i plnobarevný potisk na celý povrch balónku! Balónky lze nafukovat vzduchem i héliem, které jsme schopni Vám zajistit. Samozřejmostí je dodání příslušenství k balónkům, jako jsou stuhy, pumpičky nebo tyčky s kloboučkem.

Na nabídku hélia do balonků se můžete podívat zde.

Zakázkové reklamní balónky s potiskem

Vyberte si vlastní tvar, velikost, barvu či příslušenství k nafukovacím balónkům. Nabízíme matné i lesklé provedení a balónky určené pro všechny typy společenských akcí. Exkluzivně nabízíme také tvar srdce. Pokud máte zájem i o další tvary, kontaktujte naše obchodní oddělení. Balónky disponují bezpečnostními certifikáty ISO 14001 a ISO 9001.reklamni_balonky

  • Nafouknuté balónky od velikosti 31 cm do 37 cm, obvody balónků od 40/50 cm do 100/110 cm
  • Nabídka velkého množství barev, tvarů a příslušenství
  • Minimální množství 1000 kusů
  • Lze potisknout až 8 barvami nebo zvolit plnobarevný potisk na celý povrch balónku
  • Doba doručení od 10 dní

Pokud ještě nemáte představu designu vašeho reklamního balónku, naše grafické studio je Vám plně k dispozici. Nalezneme pro Vás nejlepší řešení pro propagaci obchodní značky. V případě realizace zakázky vytvoříme grafický návrh zdarma!

Nevíte si rady? Můžeme Vám pomoci s kalkulací?

Jana Fikrtová se Vám bude věnovat

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Vaše zpráva

(Info zpracování osobních údajů GDPR) *


(Info zpracování osobních údajů GDPR)

* Takto označená pole jsou povinná.