Reklamní nafukovací brány

Využijte nepřehlédnutelnost nafukovací brány ke zviditelnění vlastního brandu na sportovních akcích, např. k označení startovního a cílového bodu. Jejich reklamní zásah však využijete i na jiných kulturních či společenských akcích. 

Nafukovací brány

  • Vlastní design –  Kulatý nebo hranatý tvar s možností speciálních nadstaveb v barevnosti dle Pantone vzorníku.
  • Efektivita propagace – Možnost opakovaného využití, nepřehlédnutelnost
  • Snadná instalace i manipulace –.
  • Variabilita využití – nafukovací brány skvěle poslouží na různých sportovních, kulturních i marketingových akcích, nejen jako vstupní bod do světa zábavy.

V nabídce naleznete brány brány různých tvarů a provedení. Na vyžádání Vám rádi zašleme nabídku základních tvarů a v případě zájmu vyrobíme brány na zakázku v designu, který si sami zvolíte.

Zakázková výroba již od 1 kusu

Máte vlastní představu o tom, jak by měla vypadat Vaše firemní nafukovací brána? Rozměry, barevnost i potisk rádi přizpůsobíme Vašemu přání. Na základě Vaší poptávky zjistíme technické možnosti a navrhneme ideální bránu přímo pro Vaši společnost.

nafukovací brány

Cena nafukovací brány

Cena reklamní nafukovací brány se odvíjí od mnoha parametrů – tvar, množství, barevnost a další specifika. Zašlete nám základní představu, jak by měla brána vypadat a my Vám vytvoříme cenovou nabídku.

Potřebujete více informací? Rádi se Vám budeme věnovat.

Veronika Semerádová se Vám bude věnovatVaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Vaše zpráva

(Info zpracování osobních údajů GDPR) *


(Info zpracování osobních údajů GDPR)

* Takto označená pole jsou povinná.