Multifunkční šátky – jedinečný dárek přímo na tělo

Přemýšlíte o nějakém vhodném dárku, který zaujme svou originalitou a multifunkčním využitím? Pak máme pro Vás tip na tyto moderní a dokonalé šátky. Multifunkční šátky jsou víceúčelové a vysoce prodyšné, které ocení každý.

Prostor pro Váš branding

V současné době jsou šátky velice moderní a jejich kořeny sahají do antického Říma. Již dříve šátky nosili jako první muži a poté si je zamilovaly i ženy. Zpočátku šátky neoplývaly takovou kvalitou jako dnes a svou popularitu si zasloužily až časem. Jejich tvar se postupně přizpůsoboval různým činnostem, aby při aktivním pohybu nebyly spíše na překážku, začaly se vyrábět do podoby nákrčníku.

V čem tkví jejich kouzlo? Multifunkční šátky jsou univerzální a jsou nepostradatelnou pomůckou pro sportovní aktivity nejen v letním, ale i v zimním období. Samozřejmě jsou vhodné jako stylový doplněk pro každodenní nošení, a proto by neměly chybět v žádné šatní skříni. Díky své multifunkčnosti a zmíněné univerzálnosti, patří šátky mezi nejpoužívanější předměty, které efektivně podpoří Vaši reklamní a marketingovou kampaň. Chytře zvolený branding či potisk dokáže Vašim produktům dodat šmrnc a podpoří Vaší korporátní identitu v rámci komunikace s obchodními partnery i klienty.

Proč zvolit právě multifunkční šátky? Nabízíme různé varianty:

  • letní variantu (100% polyester) a zimní variantu s fleecem
  • až plnobarevný potisk šátku a různé barevné variace
  • vlastní návrh balení a dárkové kartičky
  • design dle Vašeho přání
  • nejrůznější možnosti brandingu – sítotisk, digitální transfer,reflexní prvky

Představivosti se meze nekladou a vybrat si můžete z široké škály barev, materiálu a rozměrů. Aby šátky byly originální a jedinečné, můžete si vybrat vlastní druh potisku, který bychom pro Vás vytvořili přímo “na tělo”. Díky naší zakázkové výrobě Vám splníme ty nejnáročnější představy a vybereme nejvhodnější řešení ku Vaší spokojenosti.

Máte již představu, jak by měly Vaše multifunkční šátky vypadat? Napište nám a o nic víc se starat nemusíte. Naše grafické studio Silic Média Creative udělá práci za Vás. Připravíme pro Vás nejen kompletní nabídku, ale také i celkovou cenovou kalkulaci. Těšíme se na brzkou spolupráci!

Nedržte se při zemi, buďte stylový!

Silic Média, Váš specialista na reklamní předměty.

Jana Fikrtová se Vám bude věnovat

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Vaše zpráva

(Info zpracování osobních údajů GDPR) *


(Info zpracování osobních údajů GDPR)

* Takto označená pole jsou povinná.